Aktuálně

 • 14. březen
  Řízení obcí a měst v praxi - dvoudenní kurz PRAHA a OSTRAVA

   

  Hlaste se na unikátní dvoudenní vzdělávací kurz Řízení města a obce v praxi, který se bude konat v PRAZE 27 až 28. dubna 2023 a v OSTRAVĚ 18 až 19. května 2023, který jsme připravili.

  Cílem je získat praktické informace pro řízení obce/města

  Kurz je určený zejména pro starosty, místostarosty, radní a zastupitele, předsedy a členy výborů a komisí všech obcí, městysů, měst, statutárních městech i jejich městských částí, ale také pro tajemníky a vedoucí zaměstnance.

  Přihlášky viz "nejbližší akce" uprostřed nahoře nad fotografiemi.

   

 • 8. březen
  Zvýhodněný balíček I.: Analýza financí obce a výhled + prezentace v obci

   

  Velice žádaný je nový zvýhodněný balíček obsahující finanční analýzu obce, výhled a prezentaci/finanční školení přímo v obci. Nově zvoleným zastupitelům ukážeme vývoj a stav financí obce a finanční možnosti. Základy toho jak fungují finance obce i státu. Rozsah i obsah finančního školení/prezentace lze upravit na přání. Podrobnosti a objednávky ZDE či v menu "Služby" nebo zašleme nabídku emailem. Termín realizace je z kapacitních důvodů možný nejdříve červen/červenec 2023.

   

Akce (var. s. - název):
Účastník 1

Tip: Pro přidání dalšího účastníka klikněte na tlačítko Přidat účastníka.

Přidat účastníka
Informace o objednateli

Tip: Po vybrání IČ nebo názvu obce z kontextové nabídky se automaticky načtou údaje příslušného úřadu.

vyhledat dle IČ
vyhledat dle názvu
Vyřizuje
Detaily objednávky
Registrační poplatek celkem:0 Kč ( včetně DPH )
K úhradě na účet č.:35-8828820267/0100 Komerční banka a.s.
Platbu prosím prověďte až na základě faktury, kterou obdržíte na e-mail kontaktní osoby uvedený v objednávce.
PODMÍNKY STORNA: Při zrušení registrace více než 20 pracovních dnů před konáním akce účtujeme storno poplatek 50% ceny, ve zbylých případech je storno poplatek 100% vložného. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel programu CityFinance může tyto podrobnosti elektronického kontaktu využít pro potřeby šíření obchodních sdělení podle ustanovení paragrafu 7 zákona č. 408/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.
Objednatel může dodatečně tento souhlas odmítnout písemnou formou adresovanou vlastníku programu CityFinance, kterým je Ing. Luděk Tesař.

(číslo)

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách. Pro případ odhlášení klikněte zde.

Všechna práva vyhrazena © 2010-2011 CityFinance - Luděk Tesař
Pro CityFinance portál spravuje NerWare